Zarobte si

Ponúkame komukoľvek možnosť zarobiť si odporúčaním. Ak nám dovediete zákazníka, ktorý využije naše služby, dostanete za každého finančnú odmenu. A pozor, nie len jednorázovú, ale pravidelnú mesačnú po dobu, dokedy bude daný zákazník využívať naše služby, ktoré sú na mesačnej báze.

Ako na to?

Ak poznáte niekoho:

  • kto hľadá spôsob, ako by dostal svoju webstránku, svoje podnikanie do popredia cez internetovú reklamu Google Adwords alebo Facebook (Instagram) reklamu (pravidelná provízia),
  • kto by mal záujem o novú webstránku (jednorázová provízia),
  • kto by mal záujem o audit webstránky- analýzu na zlepšenie stránky (jednorázová provízia),
  • kto by mal záujem o tvorbu obsahu v podobe článkov na web či príspevkov na FB (pravidelná provízia),

… odporučte mu našu webstránku www.smartlink.sk.

Nespamujte pri hľadaní a kde hľadať

Nevystupujte ako firma SmartLink, s.r.o., ale odporúčajte našu stránku alebo podstránky (ak sa niekto pýta niekde na možnosti propagácie na internete, pošlite mu napr. rovno tento odkaz https://smartlink.sk/internetova-reklama/reklama-adwords/ a nie hlavnú stránku). Posielajte odkaz na nás iba ľuďom, čo potrebujú dané informácie alebo sa na ne dopytujú niekde.

Zároveň nám napíšte cez formulár nižšie, koho ste odporučili. Ak nás sám kontaktuje a dohodneme spoluprácu, začnete zarábať. Môžte hľadať takýchto ľudí či firmy na fórach či sociálnych sieťach.

Koľko môžte zarobiť?

  • za vytvorenie webstránky- 50€ jednorázovo
  • za správu reklamného účtu Adwords- 25€ mesačne po dobu spolupráce
  • za správu reklamného účtu Facebook- 25€ mesačne po dobu spolupráce
  • za analýzu stránky- 20€ jednorázovo
  • za každý jeden dohodnutý článok- 3€ jednorázovo

V prípade 1. dohodnutého klienta získaného vami vás budeme kontaktovať s detailami. Vždy nám ale dajte vedieť, komu ste nás doporučili (kto ste, koho, kde a ako ste doporučili). Ak nás doporučíte viacerí 1 subjektu, s ktorým začneme spolupracovať, honorár za sprostredkovanie získa ten, kto nám daný subjekt doporučil ako prvý.

Naši zákazníci

VIPlife- doplnky stravy a kozmetika od LR Darčeky na Vianoce Hliníkové ploty  Všetky lampy a svietidlá na 1 mieste             Ploty a dlažby SKALAR 

Máte záujem? Píšte...

Napíšte a budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.